Edremit Servis

Alanında uzman kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız ile araç tamiri, bakımı ve diğer servis hizmetleri konusunda her türlü desteği vermektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimi müşterisine sunan firmamız aynı zamanda müşteri memmuniyetini ön planda tutmaktadır. Geçmişten günümüze sürekli olarak hizmet veren firmamız müşterimizin içinde bulunduğu durumu dikkate alarak en hızlı şekilde çözüm sunmaktadır. Bizlere 7/24 her herden ulaşarak direkt olarak destek ve hizmet alabilir siniz.

Bizlere T: 0 533 729 46 41 numaramız üzerinde direkt ulaşabilir siniz.  Özellikle full servis, motor tamiri, klima gazı değişimi gibi konularda Edremit bölgesinde yüzlerce memnun müşterimiz bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz bir çok hizmet konusunda tam destek alabilmeniz mümkün. 

Edremit bölgesinde Full Servis Hizmeti arayan bir çok müşterimiz bizlerle tanıştıktan sonra düzenli hizmet almaya başladılar. Bu bizim için hem sürekliği sağlıyı bizler referans gösteren müşterilerimiz yeni kişilerle tanışmamızı sağlamaktadır. 

İşini bilen ve tecrübeli çalışanlarımız ile her türlü arıza ve parça değşiminde en kısa sürede çözüm oluşturarak müşterimizi memnun etmeyi başardık.


Edremit Servis